Open Lisanslama

 

Open Lisanslama Microsoft tarafından sizlere sunulan minimum 5 ve üzeri alımlarda geçerli olan lisanslama modelidir.Windows lisansının yanında office lisansı alarak ta 5 adede tamamlayabilirsiniz.Örneğin 3 adet windows lisansa ihtiyacınız var bunun yanında 2 adet de office lisansı alarak sayıyı 5 e tamamlayıp open lisans alabilirsiniz.

 

open lisanslama

Microsoft Partneri Erce Bilişim olarak Microsoft Yazılımları tarafında kurumunuz için en uygun ve maliyet avantajlı olacak lisanslama modellerinin belirlenmesi, mevcut kampanya ve ihtiyacınıza yönelik en doğru biçimde yararlanmanız için gerekli lisanslama danışmanlık, mevcut lisanslarınızın envanterinin çıkarılması ile ilgili bizlerden destek alabilirsiniz.

 

Microsoft’ un kurumunuzun ihtiyaçları, ileriye yönelik olarak planlamaları ve oluşabilecek lisans ihtiyaçları değerlendirilerek en uygun lisanslama metodu belilendikten sonra maliyetlendirme çalışmaları yapılarak Microsoft tarafından oluşturulan en uygun fiyatlar size sunulur.
Microsoft Lisanslama ile ilgili aklınıza takılan herseyi ,bizleri arayarak teknik destek alabilirsiniz.Bizlere ulaşabileceginiz telefon numaramız 212  589 60 65-05423199999-532 353 08 64-532 664 19 09

Open lisans fiyatları firmaya ve alınacak lisans adetlerine göre değişim göstermektedir bu sebeple tam net fiyat alabilmek için lisans adetinin belirtilmesi ve o günkü şartlar doğrultusunda  size özel çalışma yapılıp tarafınıza en iyi fiyat sunulacaktır.

Open Lisans Nedir ?

OPEN Lisans, firmaya özel (sadece alımı yapan firmaya ait olan) bir belgedir; istenirse, uygulamanın firmaya ait bir makineden kaldırılıp başka bir makineye yüklenmesine olanak tanır. Bilgisayar bağımlı değildir. Open Lisansla alım yapıldığında, firma isterse alt sürüm kullanmaya devam edebilir.

Open lisans alımından sonraki 2 sene içerisinde aktif olan otorizasyon numarası ile ek alım yapabilir. Ek alım sayısı illaki 5 olmak zorunda değildir. Lakin 2 senelik open lisans süresi dolduktan sonra yeni bir open lisans kaydı açılma zorunluluğu bulunduğundan yeni open lisans alımında da en az 5 adet alım yapılması gereklidir.

Open Lisans süresi satın alma gerçekleştikten sonra herhangi bir kullanım süresi bulunmamaktadır.Sadece ihtiyacınız duymanız halinde bir üst sürümüne upgrade farkı ödeyerek geçebilme imkanı tanımaktadır.

Microsoft toplu lisans fiyatları için bizlerle iletişime geçip, gerekli desteği uzmanlarımızdan alabilirsiniz

Microsoft lisans satın alma konusunda sizlere elimizden geldiğince ihtiyacınıza yönelik çözümler sunmak temel prensibimizdir

Microsoft lisans sorgulama 

Windows Lisansınızı Kontrol Etme

Windows işletim sistemimimizin lisansını birkaç komut ile sorgulamamız mümkündür. Lisans sorgulaması yapmak için yapılacak işlemler şu şekildedir;

İlk olarak Başlat-Çalıştır bölümüne tıklıyoruz. Açılan kutucuğa aşağıdaki komutlardan istediğimizi yazıp Tamam butonuna bastığımızda lisans ayrıntıları karşımıza gelecektir;

Lisans ile ilgili temel bilgi almak için;
slmgr.vbs -dli

Lisans ile ilgili detaylı bilgi almak için;
slmgr.vbs -dlv

Lisansın geçerlilik süresini öğrenmek için;
slmgr.vbs -xpr

Lisans ile ilgili tüm bilgileri öğrenmek için;
slmgr.vbs